Центр гнуття та формовки труб в Україні

контрактне виробництво - послуги - продаж верстатів - сервісне обслуговування

Послуги з гнуття труб

Технічні можливості трубозгинаючих верстатів
DW50CNC-4A-2SV трубозгинаючий верстат з ЧПК
Максимальний діаметр 50 мм, товщина стінки 3 мм
Прогресивний трубозгинаючий верстат нового покоління, реалізований на серводвигунах, маючий трьохрівневий метод 3D гнуття з функцією бустера (піддавлювання для радіусів менше CLR 1,5D) і прокатування великого радіуса за одне налаштування. Вбудована функція ЧПК пробивки отворів. Можливість згинання спіралей з відігнутими дорновим методом кінцями.
GM-76NCBA єлектрогідравличний трубозгинаючий верстат з ЧПК
максимальний діаметр 76 мм, товщина стінки 4 мм. (при зменшенні діаметра труби максимальна товщина стінки збільшується) Функція 3D гнуття.
+ Додатково Трубозгинаючий комплекс з ЧПК з функцією індукційного нагріву. Максимальний діаметр труби 350 мм стінка 20 мм.
Запитуйте, Будь ласка
Компанія Руд Е.С.
Підприємство знаходиться в самому центрі України в місті Дніпро.
Сучасне обладнання - Виробничі потужності і заводоуправління знаходяться на території більше ніж 3000 кв.м. Цех оснащений сучасним парком обладнання, в більшій масі з ЧПУ, що дозволяє виробляти продукцію з високими вимогами щодо якості в короткі терміни за доступною ціною.
Висококваліфіковані співробітники - Високий професіоналізм і сучасний підхід інженерів і конструкторів, дозволяє створювати якісну і високотехнологічну продукцію визнану не тільки в Україні, але і в світі, що підтверджено європейськими та місцевими сертифікатами країн імпортерів.
Досвід роботи - За 12 років плідної роботи ми розвинули і продовжуємо розвивати ряд перспективних напрямків як в продуктовому (товари і послуги) сегменті так і в технологічному.
Kонтакти
Дніпро, вул. Велика Діївська 545, - колишній завод ДЗТО
+380662732002
+380732732002
+380682732002

e-mail:rudmfg.com@gmail.com
Made on
Tilda